Mide Botoksu Fiyatları 2021

Fazla kilo problemi kişilerin sağlığını birçok yönden kötü olarak etkilemektedir. Öncelikli olarak iskelet ve dolaşım sistemine etki etmesi, dolaylı yoldan kişilerin pankreas ya da karaciğerlerine zarar vererek sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle kişiler kilo vermek için birçok farklı yöntem denemektedir. Çoğu hasta denedikleri tüm yöntemlere rağmen kilo verememekte ya da belirli bir zaman içerisinde büyük miktarda kilo verme ihtiyacı duymaktadır.

Etkili bir yöntem olan mide botoksu tercih edilir. Mide botoksu yaptırmak isteyen kişiler etkileri dışında masrafları ve bu işlemin fiyatlarını merak eder.

Mide Botoksu Nedir?

Vücut Kitle İndeksi 35 ve üstünde olup her ne kadar diyet veya egzersiz yapsa da kilo veremeyen hastaların, midesinin belirli yerlerine endoskopik yöntemle botoks işleminin uygulanmasıdır.

MİDE BOTOKSU FİYATI İÇİN TIKLAYIN!

Mide Botoksu Ne Kadar?

Mide botoksu için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bunun nedeni fiyatların hesaplanırken birçok faktörden etkilenmesidir. Mide botoksu fiyatları;

  • Doktorunuzun uzman olmasına göre değişecektir. Uzman kişiler tarafından yapılacak işlemler için fiyat, doktor tarafından belirlenebilir.
  • Muayene işleminde gerçekleştirilen test sayısı önem taşımaktadır. Test sayısı arttıkça, testlerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan harcamalar artacaktır.
  • Ameliyattan sonra uygulanan tedavi işlemleri önemlidir. Tedavi işleminizde kullanılan ilaç miktarı ücretinizi etkileyecektir.
  • Ameliyatın tamamlanmasının ardından alınacak diyetisyen önerileri önemlidir. Kişiler ameliyattan sonra kliniğimizden diyetisyen desteği alabileceği gibi diğer yerlerden de alabilir.

Mide Botoksu Fiyat Analizi

Mide botoksu işleminin gerçekleştirilmesi için öncelikle kişiler işlem ve fiyat hakkında bilgilendirilmektedir. Fiyat hakkında bilgilendirme sağlanabilmesi için mide botoksu fiyat analizi yapabilirsiniz. Bu analiz işleminin gerçekleştirilmesi için;

  1. Kliniğimize gelerek ya da telefon numaramızdan bize ulaşarak randevu için gün ve saat belirlemeniz gerekmektedir.
  2. Belirlenen gün ve saatte kliniğimize gelerek alanında uzman doktorlarımız tarafından muayene işleminiz gerçekleştirmektedir.
  3. Muayene işleminiz sırasında anestezi ve mide botoksu için uygunluk testleri yapılacaktır.
  4. Kişinin mide ile ilgili problemi olup olmadığına bakılmaktadır. Eğer gastrit, ülser gibi problemler var ise öncelikle bu problemleri ortadan kaldırmak için tedavi başlatılacaktır.
  5. Ameliyat işlemi için gerekli tetkikler tamamlandıktan sonra hastaya ameliyata dahil olan tüm detaylar anlatılmaktadır.

Tüm yapılan bu tetkikler sonrası mide botoksu fiyatları 2021 yılında geçerli olan uygulama tutarlarına göre ücretlendirmeler yapılmaktadır.

Yorum Yazınız

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

WhatssApp İletişim

WhatsApp sayfasına yönlendiriliyorsunuz...

Uzmanlarımız size tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi verecekler.